O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, przyjaciół, profesjonalistów. Trudno określić dokładnie, kiedy zaczęła się nasza przygoda i miłość do sportów ekstremalnych. Ta miłość przekształciła się w pasję. Pasja w pracę i tak powstała grupa PROSHOP. Dzielą Nas lata, choć tylko kalendarzowe, łączy nas pasja by życiem żyć, a nie tylko je przeżyć. RoweroweBeskidy to profesjonalny serwis rowerowy, wypożyczalnia i agencja eventowa organizująca wycieczki i szkolenia zarówno latem jak i zimą.

NaszaKadra

Robert
Zubek

Trener Kadry Narodowej Polski w Narciarstwie Alpejskim, Kadry Olimpijskiej Turyn 2006, Vancouver 2010

więcej

Łukasz
Urbanek

Zawodowy ratownik Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego z tytułem instruktora ratownictwa
górskiego. Instruktor wspinaczki skałkowej, instruktor narciarstwa alpejskiego SITN-PZN. Pasjonat narciarstwa wysokogórskiego, jazdy na skuterach śnieżnych, kolarstwa górskiego oraz sportów motorowodnych. Medalista Mistrzostw Polski w Skialpinizmie.

więcej

Maciej
Adamczyk

Instruktor narciarstwa alpejskiego SITN-PZN, doskonały narciarz, zwycięzca w  slalomie gigancie podczas
Międzynarodowych Zawodów w Ratownictwie Górskim w 2012r. Człowiek o niespożytej energii, doskonały organizator. Pasjonuje się skokami spadochronowymi, nartami wodnymi, kolarstwem MTb i windsurfingiem. Poza klasycznym narciarstwem, uprawia freeride i jazdę na skuterach śnieżnych.

więcej

Edmund
Górny

Wieloletni ratownik, współtworca programu ratownictwa śmigłowcowego w Polsce.
Człowiek gór.

więcej